Новини UaLT: The Beginner’s Guide, CAFE 0. The Drowned Mermaid, Quest for Glory I

UaLT

UaLT

UaLT продовжує працювати над створенням українізацій. До вашої уваги — збірка новин про наші потуги.

The Beginner’s Guide

The Beginner's Guide

Готовий переклад

Ще один незвичний шедевр від Дейві Вредена, творця гри «The Stanley Parable». Цього разу ми граємо роль самих себе — гравців, яким оповідач (Дейві власною персоною) пропонує зануритися у внутрішній світ свого друга, якого він називає Кода

Посилання на завантаження українізації.

Quest for Glory I: So You Want to Be a Hero

Quest for Glory I: So You Want to Be a Hero

Переклад наближається до релізу

Класика жанру пригодницьких рольових ігор від Sierra Entertainment, що започаткувала знамениту серію. Поставлена у світі Ґлоріани, ця гра розповідає історію про Героя — тобто, про вас.

Переклад було завершено, але через технічні труднощі (пов’язані з поважним віком гри), а також через всім відомі вірусні атаки, нам довелося дещо відкласти випуск локалізації. Локалізацію буде випущено, щойно ми з усім розберемося.

Тим часом, слідкувати за станом проекту можна тут.

CAFE 0. The Drowned Mermaid

CAFE 0. The Drowned Mermaid

Переклад у співпраці з STS-UA, наближається до релізу

Візуальне оповідання в стилі японської манґи, подане у форматі комп’ютерної гри. Розповідає про незвичну долю школярки старших класів, з якою трапилася напрочуд жорстока пригода, пов’язана із плаванням, при чому, як у буквальному, так і в переносному значенні.

Тож не все так сумно у світі українізацій. Цього разу проект набагато менш амбіційний, що суттєво збільшує шанси його успішно закінчити. На час написання статті власне текст вже перекладено, залишається тільки його відредагувати й передати розробнику на затвердження.

 

Слідкуйте за подальшими новинами на сторінках UaLT у соцмережах:

 

Джерело та деталі: Новини UaLT: The Beginner’s Guide, CAFE 0. The Drowned Mermaid, Quest for Glory I

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 24.07.2017 — 23:32