ОБМАН ПОЛОНЕНИМИ. Рабінович їздить у Москву нюхати сало | #АМБ

Повний випуск АМБ 👉 hhttps://youtu.be/pRm4EN7MqWQ
Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd

Розбираємо вкид про те, що наших полонених повертають, який з легко розповсюдив новий Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка. Звісно, ні Олег Сенцов, ні Клих, ні Гриб, ні інші заручники Кремля не повернулися.
Тим часов Медведчук і Рабінович поїхали у Москву нюхати сало.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на [email protected]

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Поширити: Поділитися Поділитися submit to reddit