ОБРАЖЕНІ та ПРИГНІЧЕНІ у #АМБ: Ляшко, Бойко, Мосійчук, Гладковський-молодший, Кива, Добкін, Олешко

Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd
Всі випуски АМБ 👉 https://www.youtube.com/playlist?list=PL0uXplhINGZQwWkOrSv6dpJnywtxSvp41

“Не так давно Олег Ляшко обозвал меня «какой-то идиоткой с плюсов». И шо, где теперь Ляшко?” – так сьогодні прокоментувала Ольга Василевська-Смаглюк ситуацію з тим, що новообраний депутат Макс Бужанський назвав журналістку “НВ” Ольгу Духніч “тупою вівцею”. І дійсно все змінюється Ляшко тепер в задуп’ї, Ольга на коні, але хамства від цього менше не стає.
Сьогоднішній випуск АМБ присвячено ображеним і розбір вищегаданої історії про “ідіотку” там теж є. А ще там буде про Садового Гнапа Гриценка, Євродопобачення та Гладковського молодшого (який так обіцяв і не зробив).

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс