Огляд фільму «Ліга Справедливості»

Десь в одній з альтернативних реальностей “Людина зі сталі” стала чудовим фільмом, навіть бездоганним. Еталонним кінокоміксом, який залишив далеко позаду і “Вартових”, і “Темного лицаря”. На хвилі успіху серію продовжили фільми про Бетмена, Диво-жінку, Флеша, Аквамена та Зеленого Ліхтаря.

У тій реальності серйозність не ототожнювали з похмурістю та приглушеними кольорами в кадрі, жартики не робили пріоритетом, а лиходії виходили справді колоритними. У тій реальності не ставили за мету начинити фільми якнайбільшою кількістю персонажів, великодок і фан-сервісу. Замість того, щоби перетворювати стрічки в салатне місиво, там розповідали зв’язні доладні історії. І лише коли всі справи з усіма героями поодинці було вирішено, настав час зібрати їх для спільного виступу під назвою “Ліга Справедливості”.

Над відео працювали: Михайло Карпань, Олег Куліков та Богдан Зіновий.

Джерело та деталі: Огляд фільму «Ліга Справедливості»

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 27.11.2017 — 09:18
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier