Окуповані / Okkupert – повний перший сезон з професійним українським озвученням і субтитрам

Як констатують критики, цей серіал акцентує не стільки дії Росії, як самої Норвегії.
Виявляється, багато хто, за винятком досить малої частини суспільства, готовий не визнавати це окупацією і не ставати на шлях боротьби проти неї, адже йдеться про окупацію гібридну, яку можна тлумачити по-своєму. При цьому зовні Норвегія зберігає власні інститути влади. Поліція, армія, спецслужби працюють, російські спецслужби тільки час від часу переходять межі, заарештовуючи чи навіть вбиваючи тих, хто становить для них загрозу. Але десятки дійових осіб фільму опиняються у новій ситуації і не хочуть думати про окупацію, оскільки це заважає їхній кар’єрі (як-от головний герой, прем’єр країни) чи бізнесу (дружина іншого героя має ресторан, куди ходять росіяни). Джерело: (http://tinyurl.com/prtvq7a)

HD AVC

HD 1080p

Збір на 2 сезон відбувається тут: http://www.hurtom.com/portal/32920/series-dubbing-occupied

Після цього буде збір на 5 сезон Карткового будинку який стартує 24 лютого 2017. Далі Фарґо 3 сезон, Краще подзвоніть Солу 3 сезон (якщо AMC не показуватиме українською) Кремнієва Долина 4 сезон, Останнє Королівство 2 сезон, Пан Робот 3 сезон.

Трейлер з нашим озвученням: 

Джерело та деталі: Окуповані / Okkupert – повний перший сезон з професійним українським озвученням і субтитрам

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 31.12.2016 — 19:54