Підбиття підсумків 14 туру озвучення фільмів і інформація про наступне голосування

В першу чергу просимо пробачення за значну затримку у виході двох останніх фільмів. Підстави для цього були технічного характеру, але визнаємо, що до певної міри їх можна було уникнути. Щиро сподіваємося у майбутньому обійтися без подібних прикрих ситуацій. «Незнайомців в потягу» можна завантажити за цим посиланням. Останній фільм («Військово-польовий госпіталь») з’явиться вже скоро. Попри труднощі, готові з впевненістю заявити, що переклади й якість відео, як завжди, на найвищому рівні.

Було прийнято рішення розподілити залишок коштів в розмірі 46191 грн наступним чином: 7400 грн було направлено на озвучення серіалу «Пан Робот» Студією Гуртом через те, що окремий збір на серіали проходив тільки дуже повільно. Таким чином, було покрито всю необхідну суму на серіали, заплановані на цей рік.

Решта (38791 грн) буде використана на 5 нових фільмів 2017 року випуску. Вибрати фільми шляхом голосування можна за цим посиланням.

Дякуємо за вашу підтримку!

Джерело та деталі: Підбиття підсумків 14 туру озвучення фільмів і інформація про наступне голосування

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 31.12.2017 — 19:23