Підсумки художньої виставки в НАОМА

Із 5 по 15 вересня у виставкових залах Національної Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури проходила традиційна звітна виставка дипломних робіт випускників ДХШ та художніх відділень ДШМ м. Києва.

На виставці було представлено більше 200 творчих робіт юних художників. Випускники презентували розмаїття ідей, думок і технік, таких, як скульптура, графіка, живопис, батик, інсталяції тощо. Ця виставка, окрім естетичної насолоди, має виняткове методичне значення. За підсумками роботи, 15 вересня було проведене робоче обговорення і підведені підсумки цього заходу. Представники Департаменту культури, викладачі академії та представники мистецьких навчальних закладів висловлювали думки та побажання з приводу виставки. Серед виступаючих були : Ричихіна Л.В.(представник департаменту культури), Кутняхов М.І.( директор ДШМ №6), Гончаренко І.І. (зав. худ. відділення ДШМ №9), Шевченко І.В.( директор ДХШ №4), Смирнов С.В.(директор ДХШ №10), Цикора -Ладухіна В.В.(зав.худ. відділенням ДШМ №2 ім. Вериківського), Саприкіна О.Е(зав.худ. відділення ДШМ №4) та інші. Усі присутні підтримали думку висловлену Кутняховим М.І. про те, що треба виховувати мислячого художника який би поєднував професійну майстерність та творче образне мислення. Ричихіна Л.В. розповіла, що між Академією та Департаментом Культури започаткована нова галузь співробітництва. Студенти бакалаври НАОМА будуть проходити необхідну педагогічну практику на базі ДХШ та худ. відділень ДШМ м. Києва. Усі відзначили відродження традиції зв’язку поколінь української образотворчої школи з цікавими перспективами.

Текст надано співробітниками Національної Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури.

JPEG - 974.8 kb
Підсумки художньої виставки в НАОМА, 15 вересня 2017 р.

Джерело та деталі: Підсумки художньої виставки в НАОМА

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 21.09.2017 — 14:17
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier