«Плівки Деркача»: Україна серйозно ризикує | Віталій Портников

Україну втягнули у новий передвиборчий скандал у США, стверджує у своєму відеоблозі «Точка зору» політичний оглядач Радіо Свобода Віталій Портников. Коментуючи ситуацію навколо так званих «плівок Деркача», він застерігає: українська влада має триматися подалі від американської політики, втручання у вибори в США – це дуже серйозні ризики для України.

Печерський районний суд Києва зобов’язав Офіс генпрокурора України розпочати розслідування і з’ясувати, чи втручався колишній віцепрезидент США Джо Байден у роботу колишнього генпрокурора України Віктора Шокіна. Перед цим Офіс генпрокурора відкрив справу щодо колишнього президента України Петра Порошенка за двома статтями – державна зрада та зловживання владою.

Раніше народний депутат України Андрій Деркач оприлюднив, як він стверджує, розмови Петра Порошенка і Джо Байдена. Аудіозаписи датовані 2015-2016 роками. Серед іншого на записі згадується відставка генпрокурора Віктора Шокіна, який у той час займався розслідуванням діяльності в Україні компанії Burisma. В цій компанії працював син Байдена Хантер Байден. На іншому записі людина з голосом, схожим на голос Байдена, стверджує, що умовою для надання 1 мільярда доларів кредитних гарантій Україні є зміна генерального прокурора і уряду. На думку Деркача, ці розмови демонструють, що Україною «керував Байден». Нині Джо Байден є ймовірним кандидатом у президенти США.

Підписатись на наші канали
Радіо Свобода Україна: http://bit.ly/radiosvoboda-ukraine
Програми та трансляції: http://bit.ly/radiosvoboda-youtube

Ми у соцмережах
http://facebook.com/RadioSvoboda.Org
http://twitter.com/radiosvoboda
https://instagram.com/radio.svoboda

https://telegram.me/svoboda_radio
http://vk.com/radiosvobodaua
http://ok.ru/group/52030404493473

App Store https://goo.gl/6pPb4r
Google Play https://goo.gl/5QELhC

#Портников #точказору #RadioSvoboda #РадіоСвобода