ПОГОДЖУВАЛЬНА КОМІСІЯ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ СПІРНИХ ПИТАНЬ ПО ДПТНАБЕРЕЖНОЇ М.УКРАЇНКА СТВОРЕНА

Вчора, 14.03.2018р, вже після закінчення робочого дня, в.о. міського голови м.Українка Катерина Проценко опублікувала на своїй сторінці у фейсбук інформацію про те, що з метою об’єктивного розгляду та врахування пропозицій громадськості, створена погоджувальна комісія щодо розгляду детального плану території.

Трипільський Край вітає рішення виконкому діяти в рамках діючого законодавства та створити не робочу групу, як це оголошувалось напередодні, а саме погоджувальну комісію. Сподіваємось, що вхід громадських експертів та активістів до складу комісії зробить можливим зміну запропонованого ДПТ на більш оптимальний для громади варіант.
Проте, варто зауважити, що склад погоджувальної комісії містить певні ризики: зокрема, до затвердженого переліку її учасників увійшли не всі громадяни міста, які подали свої пропозиції та зауваження щодо презентованого детального плану території. Зокрема, Трипільському Краю стало відомо, що свої пропозиції в електронному вигляді надали Середина Галина, Гаркавий Олександр, Середина Юлія. Проте ми не бачимо цих прізвищ у складі погоджувальної комісії.

Загалом, більшість голосів цієї погоджувальній комісії – на боці виконавчого комітету Української міської ради.


Але ми з вами все одно можемо впливати на рішення! Нам допоможе публічність та присутність небайдужих громадян на засіданнях. Тож, запрошуємо всіх на засідання цієї комісії. Трипільський Край буде інформувати про подальший перебіг подій та знайомити вас з позицыэю членыв комысыъ. У будь-якому випадку, створення такої комісії – це, хоч і невеличка, але вже – перемога.
Закликаємо активних громадян приєднуватись до вирішення цього питання. Тільки разом ми зможемо змусити владу міста повернутись на бік громади та враховувати її інтереси!

Джерело та деталі: ПОГОДЖУВАЛЬНА КОМІСІЯ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ СПІРНИХ ПИТАНЬ ПО ДПТНАБЕРЕЖНОЇ М.УКРАЇНКА СТВОРЕНА

Ми живемо у Трипільському краї – чудовому місці із багатою історичною спадщиною та цікавим сьогоденням. І ми всі хочемо, щоб наша місцевість залишалася красивою та охайною. Щоб люди могли жили в цивілізованих умовах та дихати чистим повітрям, а наші діти мали всі можливості для свого гармонійного розвитку.

Updated: 05.07.2018 — 16:19
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier