Поки Apple бореться проти ремонту, Motorola почала продавати інструменти для ремонту своїх телефонів

Apple відома тим, що усіляко намагається унеможливити користувачам та сервісним центрам ремонт своїх девайсів: вона лобіює відповідні закони, блокує роботу неофіційних комплектуючих та вводить процедури ремонту, без яких техніка не працюватиме і які доступні лише обраним. У Motorola ж вважають, що якщо люди хочуть ремонтувати свої девайси, чому б їм не допомогти в цьому. Вона спільно з виробником інструментів для ремонту iFixit почала пропонувати готові набори для заміни найбільш вразливих компонентів у сучасних смартфонах.

Поки у продажу доступно 16 комплектів, які призначені для дев’яти моделей смартфонів Motorola. У список потрапили Motorola Moto Z, Droid Turbo 2, Moto Z Play, Moto G5 Plus, Moto Z Force, Moto X Pure, Moto G4 і G4 Plus, а також Moto X. Комплекти дозволяють виконувати два найпопулярніші типи ремонту: заміну акумулятора та дисплея.

Вартість набору для заміни акумулятора становить 40 доларів, незалежно від моделі. Ціна будь-якого набору для заміни екрану — 100 доларів. У Комплекти, крім самих компонентів, входять всі необхідні інструменти та інструкція по виконанню ремонту.

The post Поки Apple бореться проти ремонту, Motorola почала продавати інструменти для ремонту своїх телефонів appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Поки Apple бореться проти ремонту, Motorola почала продавати інструменти для ремонту своїх телефонів

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 29.10.2018 — 20:26