Проект Google Project Stream дозволить грати в Assassin Creed в браузері Chrome

Розробники Chrome планують підняти поняття «браузерні ігри» на новий рівень. Вони планують зробити доступними через браузер ігри класу AAA. Першою такою має стати Assassin’s Creed Odyssey.

Для запуску ігор рівня ААА в браузері Google оголосила про старт проекту Project Stream. Це аналог наявних стримінгових ігрових платформ на кшталт GeForce Now. При цьому в Google кажуть, що проект дозволить перевірити рішення для найбільших технічних проблем стримінгу.

Починаючи з 5 жовтня обмежена кількість учасників, які запишуться через офіційний сайт, зможуть грати безплатно у Assassin’s Odyssey. При цьому розробники спостерігатимуть за затримкою та іншими технічними параметрами відтворення. Для прийнятної роботи сервісу потрібно мати канал продуктивністю 25 мбіт/сек.

Уже тривалий час існують чутки про те, що Google розвиває власний ігровий потоковий сервіс під кодовою назвою Yeti. Додатково Google займається не лише створенням програмного та апаратного забезпечення, необхідного для роботи своєї ігрової служби. Пошуковий гігант, за чутками, також розглядає можливість придбання кількох ігробудівних студій.

The post Проект Google Project Stream дозволить грати в Assassin Creed в браузері Chrome appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Проект Google Project Stream дозволить грати в Assassin Creed в браузері Chrome

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 03.10.2018 — 20:00
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier