Проект «РЕАЛІЇ УКРАЇНСЬКОГО ШОУ-БІЗНЕСУ»

Місце проведення: ІІІ поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В. Тел. (044) 425-12-64/66.

Організатор: Дерев’янко Катерина

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.Мета проекту:
Допомогти становленню незалежних артистів в умовах українського шоу-бізнесу. У проекті порушується питання авторського права, радіо ротації та способів досягнення успіху в музичній індустрії.

У межах проекту відбудеться:

23 лютого

17:00Katya Chilly – діалог з українською співачкою;

18:00 – шоу-кейс від гурту NevenWood.

26 лютого

16:00 Едуард «ДІЛЯ» Приступа – лекція від композитора, співака, продюсера, автора різноманітних проектів і мультиінструменталіста.

28 лютого

17:00 – лекція від продюсера Jamala | Джамала, LAUD, генерального директора та власника Enjoy Records (Enjoy) Ігора Тарнопольського на тему «Хочу бути артистом. Що я роблю не так?»;

18:30 – лекція від радіоведучого, музиканта, шоумена та продюсера Сергія Кузіна на тему «Радіо формат».

2 березня

16:00 – лекція від фахівця в області авторського права Катерини Лавриненко на тему «Авторське право, або як захистити себе від плагіату».

У проект будуть залучені професіонали, небайдужі до питань розвитку музичної індустрії, щоб поліпшити рівень знань аудиторії та створити можливість композиторам, виконавцям, арт-менеджерам, починаючим продюсерам, музичним гуртам та іншим реалізувати себе в музичній індустрії за допомогою знань, наданих під час проекту.

Проект «Реалії українського шоу-бізнесу» спонукає молодих талантів не боятися своїх амбіцій та знайти свій шлях в українському шоу-бізнесі.

Шоу-бізнес для багатьох незалежних артистів – непролазні джунглі, наповнені тяжкими випробуваннями, саме тому ми вирішили допомогти відчути тенденції, напрямки та рішення шоу-бізнесу. Проект представить серію лекцій та майстер-класів від експертів музичної індустрії, які поділяться своїм досвідом.

Чекаємо на Вас! Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Реєстрація за посиланням

або за телефоном: 073-050-35-37

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. Контрактова площа

(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Пн. – Пт. 10:00 – 19:00, Сб. – 10:00 – 18:00, Нд. – вихідний.

www.dolesko.com

Із питань акредитації на відкриття проекту, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Дерев’янко Катерини за № тел.: 073-050-35-37 по е-mail: [email protected]

JPEG - 151.6 kb
Проект «РЕАЛІЇ УКРАЇНСЬКОГО ШОУ-БІЗНЕСУ»

Джерело та деталі: Проект «РЕАЛІЇ УКРАЇНСЬКОГО ШОУ-БІЗНЕСУ»

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 21.02.2018 — 10:52