Розпочинається збір коштів на озвучення серіалів на замовлення Гуртом

Раніше ми вже повідомляли про наші наміри продовжити справу Студії Гуртом і й надалі замовляти озвучення найкращих серіалів сучасності українською. З радістю інформуємо вас, що щойно було остаточно узгоджено останні деталі нового формату озвучення у співпраці зі студією НеЗупиняйПродакшн. І тепер ми вже готові братися до справи!

Нагадаємо, що в наших планах, окрім «традиційних» серіалів від Студії Гуртом, таких як Краще подзвоніть Солу чи Картковий будинок, також й Край Дикий Захід та Гра престолів. А ще – Каратель, недавно обраний на голосуванні.

Зробимо все в наших силах, щоби зберегти все найкраще від Студії Гуртом – замовлятимемо переклад лише у професіоналів найвищого рівня, приділятимемо багато уваги всім аспектам озвучення, в тому числі й правильній вимові, і, звичайно ж, викладатимемо нові серії настільки швидко, наскільки це буде можливо. Докладемо всіх зусиль, щоби залучати тих же акторів, що озвучували попередні сезони серіалів, над якими працювала Студія Гуртом чи інші колективи.

Джерело та деталі: Розпочинається збір коштів на озвучення серіалів на замовлення Гуртом

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 30.03.2018 — 23:47
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier