РОЗТРАТА  102 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА РЕМОНТІ ТУАЛЕТУ ВАРТІСТЮ 199 ТИСЯЧ. Нові події у справі.

Майже рік тому за заявою ГО «Трипільський Край» було відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 191 КК України.

Нагадаємо, що експертиза підтвердила розтрату 102 тисяч гривень – більше 50% від вартості робіт.

З квітня тривають судові засідання. Призначаються експертизи, вивчаються матеріали.

Проте, до 23 листопада єдиним фігурантом у справі був підрядник.

23 листопада справа просунулась далі – судом призначено експертизу почерку аби визначити, чи справді колишня секретарка міськради Катерина Проценко підписала договір.

Що це означає? Все просто – пані Проценко може стати однією з обвинувачуваних у справі про розтрату наших з вами грошей.  Ми будемо уважно стежити за розвитком подій і повідомляти наших читачів про хід справи.

Ми, «Трипільський Край» і надалі пильнуватимемо, як  посадовці розпоряджаються нашими грошима та чи дотримуються вони закону у своїх рішеннях.  Незалежно від облич та прапорів. І для нас немає різниці нова влада чи стара. Інтереси громади, а не обраних, однакові правила для всіх, прозорість та підзвітність – ось чого ми чекаємо від будь-якої влади.

І якщо ми будемо бачити будь-які порушення закону з боку нових-старих  представників влади – ми обов’язково будемо оприлюднювати такі випадки та звертатись до правоохоронних органів.

Джерело та деталі: РОЗТРАТА  102 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА РЕМОНТІ ТУАЛЕТУ ВАРТІСТЮ 199 ТИСЯЧ. Нові події у справі.

Ми живемо у Трипільському краї – чудовому місці із багатою історичною спадщиною та цікавим сьогоденням. І ми всі хочемо, щоб наша місцевість залишалася красивою та охайною. Щоб люди могли жили в цивілізованих умовах та дихати чистим повітрям, а наші діти мали всі можливості для свого гармонійного розвитку.

Updated: 06.12.2018 — 10:47