Розумна колонка записувала розмови сім’ї та відправляла їх списку контактів


Один із знайомих подружжя з Портленда повідомив їм, що отримує записи їх приватних розмов. Виявилося, що їх записували колонкою Amazon Echo за допомогою помічника Alexa.

Кожна кімната в будинку подружжя була підключена до пристроїв Amazon, щоб контролювати тепло, світло та систему безпеки. Але несподівано колега власника будинку подзвонив і сказав, щоб вони негайно відключилися від пристрою Alexa, тому що йому приходять записи їх приватних розмов.

«Я відчувала повне вторгнення в приватне життя. Відразу ж я вирішила, що ніколи не підключу цей пристрій знову, тому що не можу йому довіряти», – розповідає Даніель, яка не захотіла називати своє прізвище.

Сім’я відразу ж звернулася в Amazon, але працівники не змогли розповісти, чому це сталося і чи поширена ця проблема – просто продовжували вибачатися та дякувати за те, що подружжя привернуло увагу до проблеми.

«Amazon сприймає конфіденційність дуже серйозно. Ми дослідили те, що сталося, і з’ясували, що це було вкрай рідкісне явище. Ми вживемо заходи, щоб уникнути цього в майбутньому», – все, що змогла сказати компанія.

Даніель сподівається, що Amazon відшкодує витрачені на їх пристрої гроші, але зазначає, що представники компанії поки що не бажають цього робити.

Сообщение Розумна колонка записувала розмови сім’ї та відправляла їх списку контактів появились сначала на Platfor.ma.

Джерело та деталі: Розумна колонка записувала розмови сім’ї та відправляла їх списку контактів

Незалежний інтернет-журнал про інновації та культуру, що видається з 2010 року. Журнал Platfor.ma розповідає про інновації та культуру: нові ідеї, що змінюють звичний стан речей і мотивують рухатися вперед, а також ґрунтовні знання, в яких варто розбиратися. Ми об'єднуємо тих, кому не байдуже – професіоналів, що звикли добре робити свою справу і прагнути більшого, незалежно від того, чим вони займаються. Нам подобається випробовувати світ на міцність, досліджувати теми, які викликають запитання у нас та наших читачів, шукати проривні ідеї та поєднувати їх так, як це ніхто ще не робив. Ми розуміємо, що просто почати сьогодні вже недостатньо. Набагато важче щодня знаходити сили, аби далі йти до своєї мети, поки вона не здійсниться. Тому наш інтернет-журнал працює, аби надихати та підтримувати вас у тому, в що ви вірите.

Updated: 26.05.2018 — 00:37
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier