Russia Today. R.I.P

В Великобританії заблокували банківські рахунки головного пропагандистського телеканалу Кремля “Russia Today”. Головний редактор телеканалу Маргарита Симон’ян в Twitter про це написала так:

“Нам закрили рахунки в Британії. Всі рахунки. “Рішення перегляду не підлягає”. Хай живе свобода слова!”

Russia Today. R.I.P

Утім, про яку свободу слова йдеться, адже “Russia Today”, як і всі його працівники не є журналістами? Медійники тоді є журналістами, коли в своїй професії дотримуються професійних стандартів – тобто є неупередженими і об’єктивними. Якщо нема об’єктивності, то працівники медіа є звичайними пропагандистами і медіакілерами. Британцям треба було кілька років, щоб зрозуміти сутність “Russia Today”, щоб його прикрити.

Українцям це було очевидно давно – хоча б від пам’ятного іншого твіту Сімон’ян у квітні 2014 року:

“Україна. R.I.P.”

(R.I.P. – англійська абревіатура Rest In Peace – “спочивай з миром” вживається як епітафія щодо померлих).

 Russia Today. R.I.P

Дуже добре, що Захід починає адекватно реагувати на пропаганду Кремля.

Russia Today. R.I.P.

Джерело та деталі: Russia Today. R.I.P

Журналіст. Блогер. Медіа консультант. Спеціалізація: нові медіа, соціальні медіа, ТБ, радіо. Вивчає, створює і просуває стратегії за допомогою нових медіа. Досить вільно орієнтується в нових технологіях. Небайдужий до політики. Володіє українською, польською, англійською, російською мовами.

Updated: 17.10.2016 — 19:36
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier