Сага про Сонценосців – український фентезі-комікс.

“Все почалося багато місяців тому, коли сонце сіло за обрій… і більше не зійшло.”

Презентуємо вашій увазі анонс прийдешнього українського коміксу “Сага про Сонценосців”.

“Сага про Сонценосців” – епічна пригода у жанрі дарк-фентезі в суворих скандинавських тонах про хоробрих вікінгів та їх звитяжну подорож у невідоме.

Коли на землю спустилась вічна ніч й непроглядна пітьма вкрила людські королівства, далекий північний острів Фарінмарк опинився відрізаним від інших поселень. Залишившись у повній ізоляції, мешканцям острова не лишається нічого іншого, як звернутися до стародавньої легенди.


Головний герой – відважний вояк Бранд, що в лавах обраних норманів вирушає у небезпечну мандрівку. На своєму шляху герої зустрінуть чимало перешкод, будуть вимушені пролити багацько крові та здолати непереможних ворогів. Усе у славу Одіна й заради порятунку людства.


Автори:
Сценарій – Денис Скорбатюк
Малюнок – Артьом Бурлик

Загалом історія планується на 6 випусків. Перший випуск під назвою “Згасанок” міститиме 30 сторінок. Малюнок першого випуску готовий повністю. Лишилося лише колірування та літерування.

Тож долучайтеся до сторінки на Фейсбук та слідкуйте за новинами.

Джерело та деталі: Сага про Сонценосців – український фентезі-комікс.

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 05.05.2017 — 17:55
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier