Samsung Galaxy Note 9 стане першим Android, який отримає гру Fortnite

Культурний феномен останнього року – гра Fortnite – існує на ПК, iOS, але недоступна на найпопулярнішій мобільній ОС світу Android. Це зміниться з виходом смартфона Samsung Galaxy Note 9. Популярна гра в стилі королівської битви буде доступна для нього у вигляді ексклюзиву.

Презентація Samsung Galaxy Note 9 запланована 9 серпня в Нью-Йорку. Цей смартфон має стати найпотужнішим гаджетом виробника. За попередньою інформацією, Fortnite буде попередньо встановлена на цьому пристрої. Гра залишатимуться ексклюзивом для Samsung Galaxy Note 9 обмежений час 30 днів, після чого вона стане широко доступною для всіх користувачів Android через магазин Google Play Store.

Деякі експерти переконані, що ексклюзивний доступ до Fortnite на Android стане для Samsung Galaxy Note 9 важливою перевагою для збільшення продажів.

Розробка студії Epic Games стала притулком для 200 тисяч щоденних глядачів через сервіс Twitch, нараховує понад 45 млн гравців та лише в березні принесла доходу на $223 млн. Якби Fortnite була веб-сайтом, вона б потрапила до п’ятірки найпопулярніших у США, за даними рейтингу Alexa. Нині до нього входять Google, YouTube, Facebook, Reddit та Amazon. Fortnite розмістилася б десь між Reddit та Amazon.

Аналітики кажуть, що подібна інформація не є просто цікавим фактом. На їхню думку, на відміну від інших ігрових трендів, Fortnite залишатиметься популярною досить довго. Вона має потенціал досягнути вершин Pokemon Go, яка влітку 2016 року захопила майже всю планету, але вже за кілька місяців суттєво здала в популярності.

Експерти говорять, що довготривалості Fortnite надає кілька особливостей: вона безплатна, доступна на ПК та мобільних гаджетах, має різнокольоровий та дружній до дітей інтерфейс. Окрім цього, у грі постійно з’являються різноманітні сюрпризи та виходять великі апдейти. Аналітики припускають, що успіх Fortnite дасть поштовх новому поколінню схожих ігор у стилі «Королівської битви».

The post Samsung Galaxy Note 9 стане першим Android, який отримає гру Fortnite appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Samsung Galaxy Note 9 стане першим Android, який отримає гру Fortnite

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 29.07.2018 — 22:29