СЕКРЕТАРКА УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ ДОТРИМУЄТЬСЯ ЗАКОНУ?

Тетяна Кучер, за яку на виборах не голосувало населення міста Українка, більше місяця тому стала секретарем міськради нашого містечка та в.о. міського голови.

Означена особа є юристкою, доктором юридичних наук, веде адвокатську діяльність та викладає в університеті.

Тобто, закони знає. А от виконувати їх, схоже, навіть не намагається.

Докази наводимо нижче.

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  секретар сільської, селищної, міської ради не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю.

Згідно даних реєстрів, керівник «тимчасового уряду», не зважаючи на Закон, й досі є керівником кооперативу «Лушпайник».

Ба більше! Згідно інформації з сайту реєстру адвокатів,  вона не призупинила адвокатську діяльність! І цим порушила вже 2 Закони: ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Ось так виглядає профіль Тетяни на сайті Національної асоціації адвокатів України станом на 10.01.2019р.

Як бачимо, повідомлення про припинення діяльності – відсутнє.

А ось так виглядає сторінка адвоката, який дотримався Закону та припинив діяльність на час роботи в органах місцевого самоврядування.

Чи буде людина, яка не дотримується Закону у таких речах, дотримуватись його при роботі з земельними питаннями або з бюджетом? Питання риторичне.

 

 

 

Джерело та деталі: СЕКРЕТАРКА УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ ДОТРИМУЄТЬСЯ ЗАКОНУ?

Ми живемо у Трипільському краї – чудовому місці із багатою історичною спадщиною та цікавим сьогоденням. І ми всі хочемо, щоб наша місцевість залишалася красивою та охайною. Щоб люди могли жили в цивілізованих умовах та дихати чистим повітрям, а наші діти мали всі можливості для свого гармонійного розвитку.

Updated: 12.01.2019 — 20:15
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier