Шоломи віртуальної реальності можна буде підключати до ПК одним кабелем завдяки стандарту VirtualLink

Сьогодні для повного занурення у віртуальну реальність необхідно підключатися до комп’ютера кількома кабелями, з HDMI і USB включно. Компанії NVIDIA, Oculus, Valve, AMD, Microsoft та інші створили новий консорціум, який зайнявся цією проблемою. Вони почали роботу над стандартом VirtualLink, який дозволить підключати шоломи віртуальної реальності до ПК одним кабелем.

Його основою став режим Alternate Mode USB-C, а підключення відбувається через єдиний кабель USB Type-C. Для передачі зображення використовуються чотири швидкісні лінії HBR3 DisplayPort. Через канал USB 3.1 відправлятимуть дані від камер і датчиків. Також кабель USB Type-C забезпечуватиме живлення шолома потужністю до 27 Вт.

Перший варіант специфікації VirtualLink уже готується до публікації. Для повсюдного розповсюдження цей інтерфейс повинні прийняти не тільки виробники шоломів віртуальної реальності, але й виробники графічних адаптерів. Про терміни появи комерційних продуктів з підтримкою VirtualLink поки не повідомляється.

The post Шоломи віртуальної реальності можна буде підключати до ПК одним кабелем завдяки стандарту VirtualLink appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Шоломи віртуальної реальності можна буде підключати до ПК одним кабелем завдяки стандарту VirtualLink

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 20.07.2018 — 15:40