Сімейний конфлікт: катастрофа чи сигнал до змін?

Поговоримо про:
— Що таке сімейний конфлікт і які його види?
— Де проходить межа між конфліктом і насильством?
— Психолог, медіатор, суддя — до кого звертатися у разі сімейних конфронтацій;
— Лайфхаки для вирішення сімейних суперечок;
— Катастрофа чи шлях до розвитку — до чого врешті може призвести зіткнення інтересів?

У дискусії візьмуть участь:
Катерина Гольцберг Екатерина Гольцберг — дитячий і сімейний психолог, Президент Асоціації дитячих аналітичних психологів, учасниця проекту “Не бий дитину” ГО “Батьківська спілка”, співавторка курсу “Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти”.

Анна Зубачова Anna Zubachova — сімейний і бізнес медіатор. Голова Правління та співзасновниця Ліги Медіаторів України Ліга Медіаторів України співзасновниця Агенції медіації Uwin Agency, Бізнес-медіатор Торгово-промислової Палати Мюнхена та Верхньої Баварії, Бізнес-медіатор Київської Торгово-промислової Палати, Член Національної Асоціації Медіаторів України.

Модеруватиме зустріч:
Клюзко Катерина Katerina Klyuzko – освітня інноваторка, дитячий психолог, тренер, фасилітатор, експерт Destination imaginatio. Засновниця та ініціаторка Першої в Україні Школи з громадянської освіти для підлітків Школа “Агенти змін” громадянської та волонтерської участі у 2015 році.

«Справа Є» — проект Книгарні «Є», завдяки якому наші гості мають можливість познайомитись з творцями, засновниками та авторами успішних українських кейсів. Проект зачіпає широкий спектр напрямків: ми говоримо про штучний інтелект, інформаційні війни, психологію, старт-апи, соціальні ініціативи та багато іншого. Ми віримо і знаємо, що нам є ким та чим пишатись.

Друзі, просимо заповнити невелику анкету. Це допоможе краще зрозуміти Вас та підбирати найцікавіші теми для заходів.v