Сонце розтопить кордони

Країни зникнуть раніше, ніж ми думаємо… точніше, переважна більшість людей про це й не думає. Але процеси ці – глобальні і підпорядковані основним філософським та соціальним принципам розвитку. Цих паралельних процесів відбувається багато і одним з них є швидкий розвиток та поширення електростанцій, що використовують у якості джерела сонячну енергію.

Сонце розтопить кордони

Дуже скоро (рік-два) постане питання в необхідності балансування промислових сонячних електростанцій (СЕС) між державами, а трохи згодом й на рівні континентів… наприклад, Америка спить, а сонце в нас “виробляє” енергію і навпаки. Суверенітет (якого повноцінно вже не має жодна держава світу) ще більше буде переходити в категорію теоретичних термінів, а кордони і надалі будуть все більше розмиватись.

Шумейко Олександр Григорович Я думаю, що моєму дідові (Шумейко Олександру Григоровичу) зараз було б цікаво жити – цей час саме для таких сильних розумом та волею людей. Він приймав участь в будівництві та запуску в експлуатацію багатьох електростанції, а в Пакистані по суті самостійно керував запуском\синхронізацією цілої енергосистеми… лише енергетики зрозуміють, наскільки це колосальна та відповідальна робота, а мені навіть важко знайти порівняння для цього, що б інші зрозуміли.

В цікаві часи ми живимо, коли глобальні процеси можна передбачати, слідкувати за ними та приймати безпосередню участь!

Джерело та деталі: Сонце розтопить кордони