Sony може припинити випускати телефони

У японського виробника Sony нещодавно змінився директор, який днями презентував трирічний план роботи компанії. Загалом вона виглядає так, що фірма згортає роботу у сфері «заліза» та зосередиться на софті та сервісах. Це означає, що Sony може припинити випускати смартфони.Sony

Новий директор Кенічіро Йошида, який змінив попередника у квітні, націлює Sony на заробіток від підписок на ігри та розваги. Перехід вже в процесі: компанія продає менше телевізорів, камер, смартфонів та консолей PlayStation, однак при цьому показує рекордний операційний прибуток.

Sony відома тим, що зробила популярними транзисторні радіо, познайомила світ з портативною музикою з плеєрами Walkman, а її телевізори десятиліттями вважалися еталонними. Однак сьогодні компанія не витримує конкуренції з китайськими вендорами, і її прибуток у «залізному» бізнесі став дуже малим.

«Йошида посилає чіткий сигнал про те, що виручка від контенту, софту, сервісів та підписок є важливою, – каже аналітик Sanford C. Bernstein & Co. Девід Даі. – Це те, що рухатиме зростання та підтримуватиме його».

Експерти прогнозують, що першим під загрозу скорочення може потрапити мобільний підрозділ Sony, який кілька років поспіль приносить збитки та скорочується. Попри відомий бренд смартфони компанії продаються дедалі гірше: у 2018 році фірма відвантажила лише 10 млн апаратів, тоді як у 2017 році цифра склала 22,5 млн штук (позначено зеленим кольором):

Про необхідність зменшення залежності Sony від апаратного забезпечення попереджав ще в 1999 році її тогочасний директор Нобуюкі Ідеі. Спостерігаючи за початком інтернет-ери, він сказав: «Апаратний бізнес – це горішки».

The post Sony може припинити випускати телефони appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Sony може припинити випускати телефони

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 24.05.2018 — 12:44
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier