SpaceX виводить на орбіту військовий корабель Х-37В та приземлює перший ступінь

SpaceX здійснює черговий вдалий запуск в рамках місії Orbital Test Vehicle 5 (OTV-5) з космічного майданчика LC39A на мисі Канаверал. Цього разу вантажем виявився експериментальний військовий орбітальний літак Boeing X37B.

Космічний човник Міністерства оборони США був виведений на задану орбіту ракетою Falcon 9 компанії SpaceX.

Зі слів представника SpaceX, стартовий майданчик вже обладнали тримачами як для рекет Falcon 9, так і для майбутніх запусків надважкої ракети Falcon Heavy, запуск якої запланований на кінець 2017 року.

Після від’єднання перший ступінь ракети Falcon 9, як і було заплановано, самостійно приземлився на посадковий майданчик Landing Zone 1 (LZ-1). Таким чином, ця місія стала 16-м зарахованим успішним приземленням багаторазової ракети SpaceX.

У компанії також повідомили, що нещодавно оновили опорні тримачі ракети, замінивши алюміній на більш тугоплавкий метал – титан.

The post SpaceX виводить на орбіту військовий корабель Х-37В та приземлює перший ступінь appeared first on Science Ukraine.

Місія онлайн-видання Science Ukraine є амбітною та, водночас, важливою для всього суспільства – змінити уявлення про науково-популярну журналістику в Україні; ми створюємо сучасне українське науково-популярне медіа. Ми не абстрагуємось на поверхневій інформації зі ЗМІ, а формуємо та об’єднуємо джерела. Ми навчаємось та навчаємо.

Updated: 07.09.2017 — 17:08
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier