Стали відомі подробиці “підвищення” екс-мера Українки Павла Козирєва

Згідно з повідомленням ДФС у Київській області, продовжувати справу пов’язану з розвитком місцевого самоврядування та урбаністичним розвитком (як процитував Павла Козирєва офіційний сайт Української міської ради) екс-мер буде на посаді керівника Білоцерківського відділення ГУ ДФС Київщини. Став до виконання своїх обов’язків у цьому “новому, більш маштабному і складному проекті” (це ми знов цитуємо Павла Генріховича) пан Козирєв 30 жовтня 2017 року.
Під час представлення нового очільника Білоцерківського відділення ГУ ДФС Київщини, в. о. начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області Олексій Кавилін підкреслив, що Павло Генріхович має достатній діловий та управлінський досвід задля здійснення покладених на нього обов’язків, висловивши надію на те, що він вміло застосує свої професійні навички та знайде взаєморозуміння з підлеглими.
Ну що ж, Трипільський Край впевнений, що Павло Генріхович дійсно має всі потрібні навички для продовження справи ще й досі офіційного голови Державної фіскальної служби України пана Насірова Романа Михайловича.

Джерело та деталі: Стали відомі подробиці “підвищення” екс-мера Українки Павла Козирєва

Ми живемо у Трипільському краї – чудовому місці із багатою історичною спадщиною та цікавим сьогоденням. І ми всі хочемо, щоб наша місцевість залишалася красивою та охайною. Щоб люди могли жили в цивілізованих умовах та дихати чистим повітрям, а наші діти мали всі можливості для свого гармонійного розвитку.

Updated: 31.10.2017 — 13:58
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier