Стартують онлайн-курси для тих, хто шукає роботу

Навчальна платформа Udacity оголосила про нове партнерство з Google. Компанії запустили перші в історії Udacity безкоштовні кар’єрні курси для випускників та фахівців середньої ланки.

Програма зосереджена на тому, щоб допомогти працівникам поліпшити свої шанси на отримання роботи. 12 онлайн-курсів англійською мовою охоплюють широке коло тем, які допоможуть оновити своє резюме та написати супровідний лист, дадуть поради щодо оптимізації профілю GitHub і зміцненню вашої мережі LinkedIn, а також включають теми на кшталт «Структури даних і алгоритми в Python» та інші.

«Це нове покоління талантів увійде на ринок праці та буде володіти різноманітними навичками, але зіткнеться з великою кількістю конкурентів і швидко мінливим ландшафтом найму. Їм знадобляться всі ресурси, які вони можуть отримати, щоб переконатися, що у їхніх силах успішно конкурувати за доступні посади», – пояснює віце-президент Udacity Careers Кетлін Муллані.

Пройти курси можна тут.

Сообщение Стартують онлайн-курси для тих, хто шукає роботу появились сначала на Platfor.ma.

Джерело та деталі: Стартують онлайн-курси для тих, хто шукає роботу

Незалежний інтернет-журнал про інновації та культуру, що видається з 2010 року. Журнал Platfor.ma розповідає про інновації та культуру: нові ідеї, що змінюють звичний стан речей і мотивують рухатися вперед, а також ґрунтовні знання, в яких варто розбиратися. Ми об'єднуємо тих, кому не байдуже – професіоналів, що звикли добре робити свою справу і прагнути більшого, незалежно від того, чим вони займаються. Нам подобається випробовувати світ на міцність, досліджувати теми, які викликають запитання у нас та наших читачів, шукати проривні ідеї та поєднувати їх так, як це ніхто ще не робив. Ми розуміємо, що просто почати сьогодні вже недостатньо. Набагато важче щодня знаходити сили, аби далі йти до своєї мети, поки вона не здійсниться. Тому наш інтернет-журнал працює, аби надихати та підтримувати вас у тому, в що ви вірите.

Updated: 08.06.2018 — 22:59
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier