Студія Гуртом припиняє своє існування, але серіали й надалі будуть озвучуватися

Протягом тривалого часу робилося все, щоби зберегти Студію Гуртом. На жаль, не вдалося. Але коли після цього постало питання, чи означає це, що всі ті прекрасні серіали, які Студія Гуртом озвучувала, не матимуть продовження українською, ми твердо сказали “ні”. Ми ніяк не могли цього допустити. Було прийнято рішення передати озвучення одній з інших студій – звичайно ж, виключно за умови, що така студія здатна була б повністю “відтворити” роботу Студії Гуртом, тобто забезпечити ту ж якість перекладу і роботи з ним, ті ж голоси для вже розпочатих серіалів і ту ж оперативність викладення нових серій. Студією, яка найкраще відповідає цим критеріям, на даний момент є “Незупиняйпродакшн”. Саме з ними й було домовлено співпрацю.

Додамо також, що, реагуючи на ту непросту ситуацію, в якій опинився UATeam, ми вирішили замовити озвучення й до наступних сезонів “Гри престолів” і “Краю Дикий Захід” – звісно ж, тільки у тому випадку, що ситуація з UATeam не зміниться, тобто якщо UATeam чи Омікрон не продовжуватимуть озвучувати серіали.

А щоби зробити сюрприз ще приємнішим, ми вирішили обрати для озвучення один повністю новий серіал. Неможливо не помітити тенденцію, коли якість серіалів постійно зростає, як й їхня популярність, але попри це деякі навіть з найкращих з них роками не мають української озвучки. Вважаємо своїм покликанням змінювати це. Голосування за новий серіал знайдете на Толоці за цим посиланням: https://toloka.to/t88102

Найактуальніші деталі про озвучення і про збір коштів будуть у цій темі: https://www.hurtom.com/portal/series

Дякуємо вам за підтримку!

Джерело та деталі: Студія Гуртом припиняє своє існування, але серіали й надалі будуть озвучуватися

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 07.03.2018 — 18:50
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier