Світовий бестселлер «Найбагатший чоловік у Вавилоні» еклюзивно у Книгарні «Є»

Тільки у Книгарні «Є» з 14 липня з'явиться у продажу світовий бестселер для тих, хто хоче розпрощатися з порожнім гаманцем –  «Найбагатший чоловік у Вавилоні».

Це унікальна книжка, в якій відсутні центральний сюжет і традиційний набір персонажів. Натомість збірка оповідань розповідає про одне — як розбагатіти. Книжка намагається відповісти на питання: якщо багаті люди теж мають 24 години в день і працюють так само важко, як і всі інші, як їм вдається отримати таке неймовірне багатство? Чи можна навчити цього? Книжка Клейсона переконує, що так!

На відміну від традиційних підручників, збірка притч Джорджа Клейсона написана просто й захопливо, без складних термінів і нудних розділів. Щоб зрозуміти і втілити написане, вам не треба мати економічну освіту.

Джерело та деталі: Світовий бестселлер «Найбагатший чоловік у Вавилоні» еклюзивно у Книгарні «Є»

Мережа Книгарень «Є» має певний концепт, чітко визначену позицію. Вона унікальна: вирізняється серед більшості книжкових мереж тим, що просуває власний, український продукт. Ця позиція відповідає очікуванням суспільства, адже, як засвідчують соціологічні дослідження, більшість українців готові читати українською мовою, серед них більшість – це ті, хто надає перевагу україномовній книжці.

Updated: 11.07.2017 — 15:07