Тарас Кайдан “Хмарочос”: Київ та урбанізм, карантин та архітектура | Бахматов Podcast П.Б.Л.Б #1

Подкаст Бахматова П.Б.Л.Б – https://anchor.fm/bakhmatov

Я вважаю, що одна з головних проблем країни — відсутність комунікації. Між владою та активістами. Між активістами та громадою. Між забудовниками та мешканцями. Між чиновниками та суспільством.

Ми не комунікуємо один з одним, і кожен впевнений, що він правий, а всі решта — ні. Відсутність нормального діалогу та майданчика для переговорів усіх верств і груп населення призводить до величезної суспільної кризи. Це нагадує ситуацію, коли є два береги однієї річки, проте немає мосту, який з’єднав би нас. Нам варто осмислити наші проблеми для того, аби почати їх ефективно вирішувати.

Саме тому я вирішив розпочати новий проєкт – подкаст «Правий Берег Лівий Берег». Починаючи з уроків історії України в середній школі, ми завжди чуємо про два поняття: «правобережна» і «лівобережна» Україна. Але, крім акту злуки УНР і ЗУНР у день, який ми зараз відзначаємо як день Соборності, ми досить мало уваги приділяємо питанню об’єднання двох берегів. Нам всім потрібен міст, як діалог, щоб чути та розуміти один одного.

Це пілотний випуск подкасту. В моїх планах – перетворити його на майданчик, де буде йти конструктивна дискусія про актуальні проблеми міста і країни, а також пошук шляхів їх вирішення, які задовольнять обидва береги.

В пілотний випуск я покликав головного редактора онлайн-видання «Хмарочос» Тараса Кайдана. “Хмарочос” – одне з найважливіших урбаністичних медіа Києва та України, а також важливий майданчик і контролер роботи міської влади. Гарно поговорили! Дякую, Тарас!

Я – Макс Бахматов! У Києва є мер – Віталій Кличко, а я – його РАДНИК.
Київ – столиця України, і як у будь-якого великого міста, у Києва є безліч проблем. Я тут – щоб їх вирішити!

Я – Макс Бахматов! У Киева есть мэр – Виталий Кличко, а я – его советник.
Киев – столица Украины, и как у любого большого города, у Киева есть много проблем. Я тут – чтобы их решить!

Підпишись на канал: https://clc.to/maxyoutube

Дивись також:
Про Оксану Білозір та її незаконні забудови
https://clc.to/fbreport16

Мій Фейсбук: https://clc.to/maxfacebook
Мій Інстаграм: https://clc.to/maxinstagram
Мій Телеграм: https://clc.to/maxtelegram
Мій подкаст: https://anchor.fm/bakhmatov

#радник #бахматов #київ #киев #советник #мер #мэр #максбахматов #кмда #кгга #звітрадника