Томос наближається, тіндер-скандал, бZIK Саакашвілі | Агенція Медійної Безпеки

Сьогодні в #АМБ говоримо про воєнно-істеричний піар, бЗік Саакашвілі, скільки коштує честь та гідність Луценка та не наш “Наш”. А ще ви побачите жахливі “50 секунд у божевільні” та відчуєте на смак справжню грудневу какабеку і це не Барна, Каплін і Ляшко, хоча про них теж буде.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health та Підсумок.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Ісландія – це спільнота людей, чия діяльність спрямована на інтелектуальний та творчий розвиток як власний, так і свого оточення. Ми беремо на себе відповідальність визначати смисли проектної діяльності нашої держави і суспільства. Ми усвідомлюємо, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму, звиклого до споживання виключно комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми готові до критики та будь-якого ставлення з боку суспільства.

Updated: 11.12.2018 — 09:32
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier