Трейлер фільму про авторку Франкенштейна з’явився в мережі

Трейлер фільму «Мері Шеллі» виклала на своєму ютуб-каналі кінокомпанія IFC Films. В Україні прем’єра стрічки відбудеться 31 травня.

Читати далі: 15 неочікуваних фактів про Мері Шеллі

Фільм «Мері Шеллі» розповість про зустріч 16-річної Мері з її майбутнім чоловіком Персі Шеллі, а також привідкриє завісу створення її найвідомішого твору. Після перегляду ви знатимете, звідки виник Франкенштейн, і як тендітна дівчина стала Королевою Жахів?

Головну роль виконала акторка Ель Фаннінг. У фільмі також зіграли Джоан Фроггатт, Мейсі Вільямс, Стівен Діллейн, Дуглас Бут та Бел Паулі. Режисеркою стрічки стала  Хаїфа аль-Мансур. Вона — перша режисерка із Саудівської Аравії, яка поставила голлівудський фільм.

The post Трейлер фільму про авторку Франкенштейна з’явився в мережі appeared first on Література. Сучасна українська література. Всеохопний літературний портал.

Джерело та деталі: Трейлер фільму про авторку Франкенштейна з’явився в мережі

«Друг Читача» – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали.

Updated: 16.04.2018 — 14:59
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier