Трейлер – Ukraïner. The Movie.

Кілька років тому ми зрозуміли, що усі наші експедиції можна було б об’єднати в одному великому метрі. Ми мало знаємо про країну, у якій живемо. Ще менше ми її уявляємо. Нам страшенно хотілось би мати німецькі дороги, французькі круасани, італійську піцу, жити в британському житловому кварталі, називати гори “маленькими Альпами” і їздити відпочивати до “українських Мальдів”. Нам так бракує уяви про своє, власне. Ми хочемо через фільм розширити межі розуміння нашої країни.

Ми хотіли вкласти наші три роки праці у фільм про традиційне або буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. У фільм, що розповідав би історії героїв з різних куточків України, їх життя та побут, ремесла та мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. У фільм про місця не пов’язані між собою, про різні світи, які об’єднує одна країна.

Ми довго шукали можливостей, аби втілити цю ідею і місяць тому знайшли – наша команда виграла конкурс Українського культурного фонду, тож вже у жовтні цей фільм вийде онлайн та в ефірі декількох телеканалів.

І це поки тільки перший його трейлер, який потребує вашої підтримки – поширення, лайку та коментаря ♥️