Ціна флеш-пам’яті знижується, але вартість накопичувачів з нею почала зростати

Якщо ви планували купити собі флешку, SSD чи інший накопичувач на основі флеш-пам’яті, купівлю краще не відкладати. Аналітики Digitimes помітили неприємну для користувачів тенденцію зростання вартості пристроїв з NAND-флеш, особливо в бюджетному сегменті з низьким обсягом. Це відбувається на фоні того, що контрактні ціни на флеш-пам’ять для виробників продовжують знижуватися.

Контрактні ціни на флеш-пам’ять типу NAND в третьому кварталі знизилися на 10-15%. У четвертому кварталі 2018 та першому кварталі 2019 року ціни впадуть ще по 15% в кожному. Аналітики пояснюють це надлишком пропозиції флеш-пам’яті на ринку.

Готові пристрої на флеш-пам’яті, навпаки, почали дорожчати. Це особливо стосується карток пам’яті на 8 та 16 ГБ. Вартість бюджетних SSD на 120 ГБ може скоро досягти мінімуму, а потім почати зростати. Сьогодні оптові ціни на 120 ГБ SSD впали нижче $20, а в третьому кварталі вони були нижче $24. Це менше, ніж ціновий рекорд 2016 року.

The post Ціна флеш-пам’яті знижується, але вартість накопичувачів з нею почала зростати appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: Ціна флеш-пам’яті знижується, але вартість накопичувачів з нею почала зростати

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 24.11.2018 — 00:06
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier