Цикл із двох майстер-класів із в’язання гачком «Ірландське мереживо»

Ірландське мереживо – одна з технік в’язання гачком, яка дозволяє створити унікальні авторські роботи. Під час майстер-класу ми обговоримо, як правильно обирати пряжу, оформлення малюнка та принцип виконання роботи різної форми. Для багатьох складним є з’єднання окремих фрагментів сітки. Тому, для вашої зручності, ми розглянемо три способи в’язання ірландського мережива та на практиці зрозуміємо алгоритм з’єднання елементів гачком.

Цикл складається з двох майстер-класів:

І ( 2 години) – вчимося правильно обирати пряжу, підбирати елементи, в’язати шнур, пров’язувати елементів;

ІІ (3 години) – розміщення елементів на робочій поверхні, з’єднання сіткою.

На майстер-клас вам потрібно принести з собою гачки та пряжу (ми рекомендуємо «Cotonex Mona-5» (1 моточок) та «Cotonex Mona-8» ( 1 моточок), та обов’язково гачки №1,3, №1), швейну голку, ножиці, тканину розміром 50х50 см. (бавовна або льон).

У групі будуть одночасно займатися до 4 учнів.

Вартість – 1200 грн.

Для перших 10 учнів є можливість оплатити за 990 грн.

У вартість циклу не входить пряжа та аксесуари для в’язання.

Адреса Школи жіночих рукоділь: 4 поверх Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа» (вихід в сторону вулиць Верхній та Нижній Вал).

Запис за тел.: (044) 425-12-66, 0633568137.

Цикл із двох майстер-класів із в’язання гачком «Ірландське мереживо»

Джерело та деталі: Цикл із двох майстер-класів із в’язання гачком «Ірландське мереживо»

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 17.03.2018 — 14:02
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier