У Android можуть з’явитися функції боротьби зі смартфонною залежністю

Надмірну пристрасть до мобільників вже називають схожою на наркотичну залежність, і в деяких країнах вона досягла тривожного рівня. У Google задумались над зменшенням такої шкідливої звички і в наступних версіях Android можуть з’явитися відповідні функції для боротьби зі смартфонною залежністю.

Головний конкурент Google компанія Apple цього року також розповіла про плани додати функції контролю за використанням смартфонів. Але вона не назвала, коли варто очікувати їхньої появи

Поки що невідомо наскільки серйозно у Google сприймають надмірне використання телефонів і як сильно боротимуться з цим. Однією з перших функцій буде контроль за часом, який люди проводять зі своїми смартфонами. За інформацією Washington Post, деталі цієї опції, а також інші можливості, Google може представити на своїй щорічній конференції розробників.

Додавання функцій обмеження роботи зі смартфоном у випадку Google нагадує ситуацію «бджоли проти меду». Адже бізнес-модель пошукового гіганта базується на тому, щоб люди проводили зі своїми гаджетами якомога більше часу. Google та інші розробники програмного забезпечення всіляко намагаються перетворити роботу зі своїми додатками на гру чи зацікавити користувачів іншими способами, щоб вони витрачали більше свого часу в мобільному пристрої. Серед таких доведених рішень – яскраві дисплеї, різнобарвні кольори, велика кількість повідомлень.

Головний конкурент Google компанія Apple цього року також розповіла про плани додати функції контролю за використанням смартфонів. Але вона не назвала, коли варто очікувати їхньої появи. Деякі експерти припускають, що це може трапитися восени з випуском iOS 12. Однак при цьому у Apple не говорять про обмеження використання її смартфонів дорослими.

Один з творців iPhone Тоні Фаделл придумав три способи, якими Apple може зробити свої телефони менш наркотичними. Вони також підходять для використання на Android. Перший – це цифровий календар, який стежить за щоденним використанням гаджета. Другий – можливість задавати цілі використання свого пристрою. Третій – переводити смартфон в режим «лише читання» або «лише прослуховування», в якому не виводяться різні повідомлення та сповіщення.

The post У Android можуть з’явитися функції боротьби зі смартфонною залежністю appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: У Android можуть з’явитися функції боротьби зі смартфонною залежністю

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 08.05.2018 — 14:52