У червні в грі World of Tanks можна грати в футбол

Любителі танкових баталій та футбольних змагань цього місяця зможуть їх поєднати. У популярній грі World of Tanks знову запустили футбольний режим, який буде доступний до 29 червня. Цікавості додає те, що в кожного з гравців з’явиться своя роль.

Як і два роки тому, футбольний режим буде доступний у форматі «3 на 3» на спеціальних картах і машинах. Переможця визначатимуть після закінчення 7 хвилин матчу або після 3 голів, забитих однією з команд. Після кожного гола м’яч буде введений у гру з центру поля. Танки обох команд також повернуться на вихідні позиції.

Нічиєї не буде, а при рівному рахунку після закінчення основного часу будуть додаватися додаткові 4 хвилини, а переможця визначатимуть за правилом «золотого м’яча». Якщо за додатковий час не буде жодного гола, виграє команда, яка першою набере 100 очок контролю м’яча на половині суперника.

У новій версії футбольного режиму з’являться машини з різними ролями. Кожна матиме свої переваги і дозволить використовувати спеціальні вміння. При цьому технічні характеристики будуть відрізнятися від аналогічних машин у гілках дослідження.

Машини

E 100 SPORT (Захисник)

T-62A СПОРТ (Півзахисник)

AMX 13 105 SPORT (Нападник)

Додати цікавості матчам мають спеціальні гості. Джанлуїджі Буффон коментуватиме матч разом з іще одним знавцем футболу Миколою Ходасевичем.

За час дії футбольного режиму розробники World of Tanks також планують провести кілька турнірів. Деталі цих подій стануть відомі пізніше, а переможці отримають цінні призи.

The post У червні в грі World of Tanks можна грати в футбол appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: У червні в грі World of Tanks можна грати в футбол

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 01.07.2018 — 22:37
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier