У Папуа-Новій Гвінеї на місяць заблокують Facebook, щоб позбутися фейків

Влада Папуа-Нової Гвінеї планує на місяць закрити доступ до Facebook на території країни в дослідницьких цілях – для того, щоб зрозуміти, як саме жителі використовують соцмережу.

Міністр зв’язку країни Сем Безіл сказав, що зупинка роботи соціальної мережі дозволить департаменту та Національному науково-дослідному інституту Папуа-Нової Гвінеї провести подальші дослідження того, для чого люди використовують Facebook.

«Це дозволить нам зібрати дані для того, щоб користувачі, що ховаються за фальшивими акаунтами, закачують порнографію, поширюють фейкові новини та недостовірну інформацію, були ідентифіковані та видалені з соцмережі», – заявив Сем Безіл.

Після експерименту, на думку міністра зв’язку, люди зі справжніми акаунтами зможуть відповідально користуватися Facebook, а відомство під час тимчасової заборони зможе краще оцінити позитивний вплив соцмережі та зрозуміти, які наслідки матиме відмова від неї.

Міністр збирається тісно співпрацювати з поліцією, щоб вона була належним чином підготовлена та проінформована про повне дотримання Закону про кіберзлочинність. Також розглядається можливість створення нової соціальної мережі для жителів Папуа-Нової Гвінеї, де будуть тільки справжні профілі. А ось коли планується ввести тимчасову заборону на Facebook – поки не уточнюється.

Сообщение У Папуа-Новій Гвінеї на місяць заблокують Facebook, щоб позбутися фейків появились сначала на Platfor.ma.

Джерело та деталі: У Папуа-Новій Гвінеї на місяць заблокують Facebook, щоб позбутися фейків

Незалежний інтернет-журнал про інновації та культуру, що видається з 2010 року. Журнал Platfor.ma розповідає про інновації та культуру: нові ідеї, що змінюють звичний стан речей і мотивують рухатися вперед, а також ґрунтовні знання, в яких варто розбиратися. Ми об'єднуємо тих, кому не байдуже – професіоналів, що звикли добре робити свою справу і прагнути більшого, незалежно від того, чим вони займаються. Нам подобається випробовувати світ на міцність, досліджувати теми, які викликають запитання у нас та наших читачів, шукати проривні ідеї та поєднувати їх так, як це ніхто ще не робив. Ми розуміємо, що просто почати сьогодні вже недостатньо. Набагато важче щодня знаходити сили, аби далі йти до своєї мети, поки вона не здійсниться. Тому наш інтернет-журнал працює, аби надихати та підтримувати вас у тому, в що ви вірите.

Updated: 31.05.2018 — 17:46
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier