У США планують приймати Bitcoin для сплати податків

Поки криптовалюти переживають глибоке зниження, а головні віртуальні гроші – Bitcoin – б’ють рекорди падіння останніх місяців, у певних штатах США вирішили дозволити своїм громадянам віддавати зобов’язання державі не в доларах.

Першим таким штатом, в якому податки стане можливо виплачувати віртуальними грошима стане Огайо. Починаючи з наступного тижня Bitcoin можна буде розраховуватися на сайті OhioCrypto.com. Чиновники говорять, що це забезпечить швидкий, легкий, безпечний та прозорий спосіб оплати податків. При цьому переказ грошей відбуватиметься з невеликою комісією та його можна виконувати через мобільні гаджети.

Оплатити за допомогою Bitcoin можна буде 23 податки. Серед них – податок з продажів та податок з утримання.

В майбутньому казначейство Огайо сподівається розширити список підтримуваних криптовалют.

Bitcoin останніми днями торгується на рівні 3 700 доларів, і знижується приблизно на 13% в день. Крім того, знижуються курси більшості інших криптовалют. Зокрема, на 14% подешевшав Ethereum, а Litecoin впав на 12%. В цілому капіталізація ринку криптовалют за останні дні впала до 120 мільярдів доларів, що є найнижчим показником за рік.

The post У США планують приймати Bitcoin для сплати податків appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: У США планують приймати Bitcoin для сплати податків

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 29.11.2018 — 19:29
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier