У третьому кварталі 2019 року Google змусить Xiaomi, Huawei, ZTE платити за додатки для Android

Google розкрив свій план з примусового нав’язування своїх сервісів для китайських виробників. Компанія почне брати плату з китайських виробників, з Xiaomi, Huawei, ZTE включно, у третьому кварталі 2019 року.

У 2018 році Єврокомісія оштрафувала Google та наказала пошуковому гіганту перестати прив’язувати Chrome та інші сервіси до Android, з Google Play включно. У відповідь Google оприлюднила нову стратегію – платний доступ до додатків. Вендори смартфонів, які продаються в Євросоюзі, повинні будуть платити до $40 з кожного гаджета, щоб отримати право доступу до додатків та сервісів Google.

У Google також вирішили не обмежуватися Євросоюзом, а запровадити схожу політику в Китаї. Сплачувати за доступ до додатків Android потрібно буде як для смартфонів, так і для планшетів.

The post У третьому кварталі 2019 року Google змусить Xiaomi, Huawei, ZTE платити за додатки для Android appeared first on TechToday.

Джерело та деталі: У третьому кварталі 2019 року Google змусить Xiaomi, Huawei, ZTE платити за додатки для Android

TechToday – це інтернет-видання про високі технології, їх розвиток та вплив на нас.

Updated: 06.01.2019 — 22:18
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier