Умови участі художників у ІІ Всеукраїнській виставці в’язання «Тепла осінь»

Шановні художники! Якщо ви маєте у своєму доробку картини на тему в’язання, чекаємо на Вашу участь у виставці «Тепла осінь»!

1. До участі у Виставці запрошуються професійні художники та художники-аматори, громадяни України, які на момент проведення Конкурсу досягли 16-річного віку.

2. Участь у Виставці є комерційною. Реєстраційний внесок – 300 грн. з одного учасника.

3. Тематика картин повинна відповідати темі Виставки.

4. Аби стати учасником Виставки, необхідно до 27 серпня 2017 р. заповнити заявку учасника Виставки та надіслати лист на електронну адресу: [email protected] темі листа необхідно зазначити «На виставку_Художник_Ваше прізвище_Населений пункт, в якому проживаєте». У листі необхідно вказати кількість робіт, які плануєте надати на експонування. Кількість фоторобіт, наданих одним учасником – від 1 до 5. Якщо Ви хочете, щоб на виставці було більш, ніж 5 робіт, під час заповнення заявки, зателефонуйте Анастасії Горобець, Куратору виставки, за № тел. 0689731764, або напишіть ([email protected]).

5. Після отримання листа-підтвердження про участь у Виставці необхідно сплатити реєстраційний внесок у сумі 300 грн. У дану суму входить друк рекламних матеріалів (флаєри, прес-релізи, афіші); монтаж та демонтаж експозиції Організаторами; оплата послуг доглядачів залів; відео- та фоторепортаж із відкриття Виставки. У дану суму не входить вартість оренди експозиційного обладнання.

6. Роботи слід надіслати або привезти в період із 5 по 12 вересня 2017 року, «Новою Поштою» (Відділення №57, м. Київ, вул. Костянтинівська, 24, на ім’я Горобець Анастасії Валентинівни). Якщо у Вас виникнуть питання про інші способи відправлення – телефонуйте за № тел. 0689731764.

7. До участі у виставці приймаються роботи виконанні у різних техніках (наприклад: олійний живопис, графіка, тощо). Роботи повинні бути художньо оформленні: наявність кріплення та етикетажу, підрамника, рами або антирами.

• До виставки приймаються полотно або малюнок;

• Оформлення конкурсних робіт (рама та кріплення).

Переглянути положення ІІ Всеукраїнської виставки в’язання «Тепла осінь» можна тут

JPEG - 57 kb
Автор: Лу Донгмайнд
Автор: Лу Донгмайнд

Фотозвіт з відкриття минулорічної виставки «Тепла осінь» тут

Статті про майстрів-учасників І Всеукраїнської виставки в’язання «Тепла осінь»

тут

Підведення підсумків конкурсу «Моя в’язана мрія» у 2016 році тут

Джерело та деталі: Умови участі художників у ІІ Всеукраїнській виставці в’язання «Тепла осінь»

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 24.05.2017 — 13:52