UNIT Factory презентували чат-бота “Boto Sapiens” та розігрують квиток в NASA

UNIT Factory подарують кожному українцеві можливість відвідати Космічний центр імені Кеннеді, США.

2 жовтня стартувала перша в Україні гра у форматі розумного чат-бота “Boto Sapiens”. Гра доступна в Facebook Messenger та Telegram. Достатньо обрати зручний мессенджер, відповісти на питання про космос та вигравати космічні призи – подорож в Kennedy Space Center або один з 15-ти телескопів Sigeta Volans.

Головна мета проекту “Boto Sapiens” – допомогти українцям удосконалити знання в галузі космонавтики, астрономії, фізики та хімії, а також вмотивувати їх на власні наукові звершення. Ініціатори та головні розробники гри – UNIT Factory вірять, що такі інтерактивні проекти зможуть вивести Україну на світовий рівень у сферах IT-технологій, креативних індустрій, науки, роботобудівництва та астронавтики.

Гра “Boto Sapiens” складається з 300 питань, які розділені на 10 тематичних блоків. Варіантів відповіді – 4, правильна – тільки одна.

Головний приз – подорож в NASA – отримає гравець, який дасть найбільшу кількість правильних відповідей за найкоротший період часу. Серед інших учасників, які набрали 40 та більше балів, за допомогою random.org будуть розіграні 15 телескопів.

Гра завершиться 6 листопада, а вже 13 буде відоме ім’я головного щасливчика, який поїде в NASA.

Оригінал UNIT Factory презентували чат-бота “Boto Sapiens” та розігрують квиток в NASA було опубліковано на Science Ukraine.

Джерело та деталі: UNIT Factory презентували чат-бота “Boto Sapiens” та розігрують квиток в NASA

Місія онлайн-видання Science Ukraine є амбітною та, водночас, важливою для всього суспільства – змінити уявлення про науково-популярну журналістику в Україні; ми створюємо сучасне українське науково-популярне медіа. Ми не абстрагуємось на поверхневій інформації зі ЗМІ, а формуємо та об’єднуємо джерела. Ми навчаємось та навчаємо.

Updated: 03.10.2018 — 20:00
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier