В Індонезії пітон завдовжки 7 метрів повністю проковтнув селянку

У місцині Муна, що у Південно-Східному Сулавесі, місцева мешканка була знайдена мертвою всередині довжелезного пітона, повідомляє видання The Jakarta Post.

За повідомленнями місцевої поліції, домогосподарка Ва Тіба зникла у четвер, коли пішла перевірити кукурудзяну плантацію на відстані 1 км від її помешкання.

Помітивши відсутність жінки, родичі зниклої почала пошуки лише вранці. Сестра Ва Тіби пішла за нею на плантацію, однак знайшла лише її сліди, а також залишені смолоскип та мачете.

На допомогу родині прийшли селяни та за декілька годин знайшли неподалік дорослого пітона з роздутим шлунком. Тварину вбили, а з її нутрощів дістали тіло зниклої селянки. Жінці було 54 роки.

Імовірно, жінка померла ще до того, як її проковтнув удав, оскільки ці тварини схильні душити своїх жертв та знерухомлювати їх своїми м’язами.

Як зазначають в агентстві Associated Press, повідомлень про вбивства людей пітонами надзвичайно мало. У дикій природі в їхній раціон можуть потрапити мавпи, свині та інші ссавці.

У березі минулого року в Індонезії пітон проковтнув 25-річного чоловіка.

Оригінал В Індонезії пітон завдовжки 7 метрів повністю проковтнув селянку було опубліковано на Science Ukraine.

Джерело та деталі: В Індонезії пітон завдовжки 7 метрів повністю проковтнув селянку

Місія онлайн-видання Science Ukraine є амбітною та, водночас, важливою для всього суспільства – змінити уявлення про науково-популярну журналістику в Україні; ми створюємо сучасне українське науково-популярне медіа. Ми не абстрагуємось на поверхневій інформації зі ЗМІ, а формуємо та об’єднуємо джерела. Ми навчаємось та навчаємо.

Updated: 02.07.2018 — 08:56
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier