В Уганді ввели податок за використання соцмереж

Парламент Уганди прийняв закон про введення щоденного податку для людей, які використовують соціальні мережі. На думку президента країни, нові медіа – це не дуже добре, бо вони заохочують плітки.

Президент Уганди Йовері Мусевені особисто наполягав на введенні закону та стверджував, що через соцмережі поширюються плітки. Сума щоденного податку становить 200 шилінгів – близько 1,4 грн. Він накладається на людей, що використовують соціальні мережі та месенджери, такі як Facebook, WhatsApp, Viber і Twitter. Відомо, що з 41 млн населення Уганди інтернетом користуються 17 млн.

Уряд Уганди ще в квітні планував ввести податок на соцмережі, однак закон набере чинності тільки 1 липня. Поки невідомо, яким чином влада має намір здійснювати контроль за використанням соцмереж. Однак куди підуть отримані гроші – вона вже знає.

«Ми шукаємо гроші для підтримки безпеки країни та поширення електричної інфраструктури, щоб жителі могли частіше користуватися соціальними мережами», – заявив міністр фінансів країни Матія Касайя.

Також уряд стверджує, що збільшення податків необхідно, щоб допомогти Уганді погасити зростаючий державний борг.

Сообщение В Уганді ввели податок за використання соцмереж появились сначала на Platfor.ma.

Джерело та деталі: В Уганді ввели податок за використання соцмереж

Незалежний інтернет-журнал про інновації та культуру, що видається з 2010 року. Журнал Platfor.ma розповідає про інновації та культуру: нові ідеї, що змінюють звичний стан речей і мотивують рухатися вперед, а також ґрунтовні знання, в яких варто розбиратися. Ми об'єднуємо тих, кому не байдуже – професіоналів, що звикли добре робити свою справу і прагнути більшого, незалежно від того, чим вони займаються. Нам подобається випробовувати світ на міцність, досліджувати теми, які викликають запитання у нас та наших читачів, шукати проривні ідеї та поєднувати їх так, як це ніхто ще не робив. Ми розуміємо, що просто почати сьогодні вже недостатньо. Набагато важче щодня знаходити сили, аби далі йти до своєї мети, поки вона не здійсниться. Тому наш інтернет-журнал працює, аби надихати та підтримувати вас у тому, в що ви вірите.

Updated: 05.06.2018 — 23:06
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier