Ванга за Зеленського, верховна клоунада, Тігрюля воскресла! | МАРАЗМИ #АМБ

Телеграм-канал АМБ 👉 https://t.me/AMB_islnd
Всі випуски АМБ 👉 https://www.youtube.com/playlist?list=PL0uXplhINGZQwWkOrSv6dpJnywtxSvp41

Астрологія на марші та вангування по-дорослому, порох, що осів та тигрюля, яка воскресла, а ще верховна клоунада та її перехід в абсолютну форму з загрозою апокаліпсу – весь добірний треш і угар, що їх транслюють наші медіа чекають на вас!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс