Вася та Муся грають з вогнем / Апасов на ZiK / Гомофобія на марші | Агенція Медійної Безпеки

Сьогодні в #АМБ остання “Гра з вогнем” Тетяни Даниленко на ЗІКу, а ще Вася, Муся і Піховшек; також поговоримо про маніпуляції редакторів Newsone та диктат Семенова, про пригоди Зеленського у Європі та про те, що “дорога к миру закрыта” (для Шуфрича); послухаємо Скрипіна та дослідимо труднощі перекладу “Чорнобиля” для 1+1. А ще ви дізнаєтеся про ще одну новітню “Незалежність” та чому Мосійчук — кактус.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на [email protected]

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми – спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Поширити: Поділитися Поділитися submit to reddit