Велике будівництво | Офіс PRезидента

Офіс PRезидента — це проект-гра де учасники моделюють вирішення тих чи інших питань, безпосередньо в Офісі Президента України.

Темою сьогоднішньої зустрічі в Офісі Президента стало Велике будівництво. Кому випаде роль Зеленського, а кому Єрмака, Тимошенко та Кубраков — на початку ефіру вирішить жеребкування.

У кожному новому випуску учасники отримуватимуть нові ролі та тему для обговорення. Дивіться Офіс PRезидента щопонеділка о 21:00.

Якщо Офіс Президента не справляється, то за справу беремося ми. Зустрічайте новий проект телеканалу “Ісландія” – #Офіс_PRезидента!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Антиподи, Наше здоров’я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс