Відеоогляд фільму «Тор Раґнарок»

Фільми Марвел наближаються до найважливішої події у своїй історії: Війни нескінченності, яка назавжди змінить звиклий нам кіновсесвіт.

Крапки над “і” перед цією знаковою подією належить поставити двом фільмам, один з яких вже стартував на великих екранах. За словами творців, третя частина пригод Тора відкриє нам головного героя та його світ по-новому. Вже трейлери дали зрозуміти, що від серйозності та пафосності попередніх частин мало що залишилося і нова історія буде досить веселою та яскравою. Схоже на те, що перед битвою з Таносом Марвел вирішили добре нас розважити. Але чи вдала це ідея: показати “кінець усього” у такому стилі?     

Джерело та деталі: Відеоогляд фільму «Тор Раґнарок»

Гуртом — український інтернет-портал. Задумом було створити сайт, який зосередить українську культуру та обмін українськими файлами та інформацією без реклами в мережі Інтернет. Сьогодні основним напрямком діяльності є поширення фільмів з українським озвученням.

Updated: 04.11.2017 — 20:59
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier