Відкрилась 30 Книгарня «Є» у Слов’янську

11 грудня у Слов’янську за адресою вул. Василівська, 27 відчинила двері перша на Донеччині та 30-а в Україні Книгарня «Є».
Рішення відкрити книгарню у Слов’янську пов’язане з тим, що інтерес до культури та української книжки на Донбасі зараз надзвичайно високий, і такий крок підтверджує готовність прифронтових територій до інтеграції в загальноукраїнське гуманітарне поле. Слов’янськ – місто з багатою історією, а також помітним середовищем інтелектуалів та молодих активістів, котрі доводять прогресивні наміри людей на Донеччині – творити успішну європейську країну власними зусиллями, зокрема через читання, освіту й культуру.

Саме тому Книгарня «Є» у Слов’янську пропонуватиме найкращий у регіоні вибір українських книжок та видань іноземними мовами за доступними цінами, а також фахові консультації та цікаві культурні події. Прикметно, що в переддень 10-річчя мережі саме магазин у Слов’янську стане тридцятим у переліку, продовжуючи тенденцію до відкриття Книгарень «Є» не тільки у містах-мільйонниках та обласних центрах, але й малих та середніх містах України.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Слов’янськ, вул. Василівська, 27.
Телефон: (094) 906 70 32

Джерело та деталі: Відкрилась 30 Книгарня «Є» у Слов’янську

Мережа Книгарень «Є» має певний концепт, чітко визначену позицію. Вона унікальна: вирізняється серед більшості книжкових мереж тим, що просуває власний, український продукт. Ця позиція відповідає очікуванням суспільства, адже, як засвідчують соціологічні дослідження, більшість українців готові читати українською мовою, серед них більшість – це ті, хто надає перевагу україномовній книжці.

Updated: 12.12.2017 — 11:05