Відкриття проекту «Окрилені мрією»

27 січня 2018 року в Центрі Української Культури та Мистецтва відбулось відкриття студентського виставково-соціального проекту «Окрилені мрією» від студентів спеціальності «культурно-дозвіллєва діяльність» Київського національного університету культури і мистецтв.

Із вітальними словами виступили: Світлана Долеско, Генеральний директор Центру Української Культури та Мистецтва; Ольга Музиченко та Анастасія Горобець, наставники організаторів проекту; Ірина Петрова, завідувач кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності Київського національного університету культури і мистецтв; Вікторія Степанець, Головний редактор журналу «Культурний тренд»; Таня Житченко, художниця та учасниця проекту; Наталія Вадіс, письменниця, педагог-психолог та учасниця проекту.

Пісні свого авторства представив актор театру «Золоті Ворота» Владислав Оніщенко. Також відбувся майстер-клас для дітей із малювання «Пташка щастя» від Тані Житченко та майстер-клас із розпису по тканині в техніці «фунтик» від Наталії Топчій.

Виставково-соціальний проект «Окрилені мріює» триватиме до 6 лютого. На вас чекають майстер-класи, екскурсії, лекції та інші заходи.

Графік заходів та умови участі – в посиланні:http://www.dolesko.com/Rozklad-zaho…

Адреса: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. Контрактова площа

(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів:

Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

JPEG - 93.5 kb
Відкриття проекту «Окрилені мрією»

Джерело та деталі: Відкриття проекту «Окрилені мрією»

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 28.01.2018 — 00:19
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier