Відкриття виставки «Свято Врожаю-2017»

4 листопада о 14:00 відбулось урочисте відкриття виставково-мистецького проекту «Свято Врожаю-2017».

Від імені Світлани Долеско гостей свята привітала Ольга Музиченко, заступник директора Центру Української Культури та Мистецтва та Анастасія Горобець, куратор «Свята Врожаю-2017».

Із вітальним словом виступив Олександр Буценко – співорганізатор експозиції кролевецьких та естонських божників, директор Центру «Демократія через культуру», експерт ЮНЕСКО з питань нематеріальної культурної спадщини.

Привітали гарними словами і учасники виставки: майстриня та Президент Громадської організації «Всеукраїнська академія автентики» Інна Залізнюк; колекціонер майстерні «ВидимоНевидимо» Андрій Паславський.

Творчий пісенний подарунок гостям Центру презентували Яніна Омельченко та Валентина Проценко (учасниця «Свята Врожаю-2017») з гурту «Окраса».

Маленькі відвідувачі побували на майстер-класі з петриківського розпису від Наталії Морозової.

Також, під час відкриття відбулось два демо-класи з ткацтва від Олени Петрової, народного майстра художньо-переборного ткацтва, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Валентини Ткач, члена Національної спілки майстрів народних мистецтв України.

«Свято Врожаю-2017» триватиме до 25 листопада. У межах виставки на вас чекають майстер-класи, лекції та концерти від учасників проекту.
Графік заходів

Чекаємо на вас, вхід вільний!

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В,

ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Час роботи виставкових залів з 4 по 25 листопада:

Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

www.dolesko.com

JPEG - 537.4 kb
Відкриття виставки «Свято Врожаю-2017», 4 листопада 2017 р.

Джерело та деталі: Відкриття виставки «Свято Врожаю-2017»

Сайт присвячено культурі та мистецтву, доброті та людяності, щирості та любові та всім іншим добрим почуттям, якими Господь нагородив людину!

Updated: 04.11.2017 — 20:15
2012 - 2018 © Іменка - RSS новини з сайтів України | Підтримка: Діал інформаційна система | Двигунець: Wordpress | Тема: Frontier